Antalya’da helikopter kiralama yaparak kız arkadaşıma evlilik teklifi etmem hayatımızın en özel ve en güzel anlarından biriydi. Kız arkadaşımla farklı şehirlerde yaşıyoruz, o Antalya’da yaşıyor ben ise İstanbul’da. Üniversiteden beri uzun yıllardır beraberdik ve artık onunla evlenmek istediğimden emindim. Bu yüzden bir sonraki Antalya ziyaretimde kız arkadaşıma evlilik teklifi etme kararı aldım. Yalnız bir türlü nasıl bir organizasyon yapacağıma karar veremiyordum.

Çok özel ve ömrümüz boyunca hatırlayacağımız güzel bir anı olmasını istiyordum. Ayrıca sevgilim benim için çok değerli biriydi ve ona romantik akşam yemeğinde ya da havai fişeklerle evlilik teklifi gibi sıradan seçeneklerle evlilik teklifi yapmak istemiyordum. İnternette evlilik teklifiyle ilgili organizasyon firmalarına bakarken bir helikopterin önünde evlilik teklifi pankartıyla birlikte fotoğrafları çekilmiş çiftler çıktı karşıma. Helikopterle uçarken evlilik teklifinde bulunmak güzel bir fikirdi yalnız fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla sadece İstanbul’da yapılıyor gibiydi.

Evlilik Teklifi

Aynı şekilde Antalya’da helikopter kiralama yapabileceğimi umarak bilgi almak için hemen helikopter firmasını aradım. Firmadan Antalya’da da helikopter kiralama yapabileceğimizi öğrenince çok rahatladım çünkü evlilik teklifi için şuan bundan daha güzel bir seçenek bulamamıştım…

Olabilecek en iyi seçenekti ve kız arkadaşım da çok mutlu olacaktı. Helikopter firmasından, helikopter modeli ve uçuşumuzla ilgili tüm detaylı bilgileri aldıktan sonra Antalya’da helikopter kiralama için işlemleri yaptırdım. Yaklaşık yarım saat Antalya üzerinde helikopterle uçarak tur yapacaktık ve evlilik teklifini de havada uçarken güzel bir yüzükle yapacaktım. Çok heyecanlıydım, umarım Antalya’da helikopter kiralama yaparak sevgilime evlilik teklifinde bulunmam onun hayallerindeki evlilik teklifine yakın olurdu.

Beklenen gün geldi ve sevgilime dışarda gezmek istediğimi söylerek helikopter pistine doğru yola çıktık. Helikopter pistine geldiğimizde çok şaşırdı ve bugün bir değişiklik yaparak helikopter gezeceğimizi söyledim. Helikopterle uçuşumuz başladı ve Antalya’yı havadan gezmeye başladık. Evlilik teklifi için Antalya’da helikopter kiralama yapmıştım ama helikopterle havadan bir yeri geziyor olmak ve helikopterle uçmak gerçekten çok keyifliydi. Kız arkadaşım da çok mutlu olmuştu ve halinden çok memnundu. Yaklaşık 10-15 dakika uçtuktan sonra pilotumuzun şahitliğinde cebimden yüzüğü çıkararak evlenme teklifi ettim ve tabi kız arkadaşım da kabul etti.

Hem evlilik teklifi hemde Antalya’yı helikopterle gezmemiz ikimiz için de ömür boyu unutamayacağımız bir anı oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.