Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan düğünümüz için nişanlıma unutamayacağı güzel bir sürpriz yapmak istiyordum. Düğün günümüz ü özel ve güzel kılacak ayrıca nişanlımı da şaşırtacak bir sürpriz yapmak istiyordum. Sürpriz olarak ne yapacağıma karar verebilmek için, beraber geçirdiğimiz yıllarda bizim için anlamlı ve güzel olan anıları, beraber yaptığımız aktivitelerin hepsini tek tek zihnimde kontrol ettim. Anılarımızın arasında ikimiz için de çok özel olan ve en anlamlılarından biri de evlenme teklifi ettiğim gündü.

Helikopter kiralama yaparak İstanbul üzerinde helikopter turu yapmıştık ve evlenme teklifini de helikopter içinde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde gökyüzünde süzülürken yapmıştım. İkimiz için de gerçekten çok özel bir andı ve ikimizde helikopterle uçmaktan çok büyük bir keyif almış İstanbul’a tekrar aşık olmuştuk. Tabi bu şekilde evlenme teklifi almak nişanlımı da çok mutlu etmişti. Mutluluktan tam anlamıyla ayakları yerden kesilmişti. Helikopter kiralama yaparken, helikopter kiralama şirketinden helikopterin içine tüm uçuşumuzu kayıt edebileceklerini öğrenmiştim. Bu kamera kaydını da helikopter kiralamasına dahil etmiştim.

Evlenme Teklifi

Zaman zaman güzel bir film izler gibi hala bu özel güne ait görüntüleri bıkmadan sıkılmadan oturup izleriz. Bu yüzden düğün günümüz için de yine helikopter kiralama yaparak nişanlıma bir sürpriz yapmaya karar verdim. Hem evlenme teklifini helikopterle İstanbul üzerinde uçarken yaptığım için hemde nişanlım helikopterle uçmayı gerçekten çok sevdiği. Ve hala dilinden düşürmediği için, anlam ve önem olarak düğün günümüze uygun nişanlımın çok beğeneceği bir sürpriz olacaktı.

Düğünümüz kır düğünü olacaktı ve mekanın hemen yanında sanırım helikopterle iniş yapabileceğimiz bir alan vardı. Eğer oraya iniş yapabilmemiz mümkün olursa, düğün günümüz mekanımıza arabayla gitmek yerine helikopter kiralama yaparak helikopterle gitmeye karar verdim. Tabi öncesinde yine helikopterle İstanbul üzerinde kısa bir tur yapıp sonra düğün mekanımıza gideceğiz. Nişanlımın kesinlikle çok hoşuna gidecekti. Düğün mekanımızın yanındaki alana iniş yapıp yapamayacağımızla ilgili olarak helikopter kiralama şirketini aradım ve istemiş olduğum şekilde bir helikopter kiralaması yapıp yapacağımı sordum. İniş konusunda herhangi bir sorun olmadığını bu bir  helikopter kiralaması yapabileceğimi söylediler.

Evlilik Teklifi

İlk sefer yaptığımız helikopter kiralamasında olduğu gibi bu seferde tüm uçuşun video kaydı için helikopterin içine kamera yerleştilmesini istedim ve helikopter kiralama işlemini gerçekleştirdik. Hatta kamera kaydı bu günümüze helikopter kiralama şirketinin bize hediyesi olmuştu. Düğün günümüz nişanlımı evinden biraz daha erken bir saatte aldım  ve düğün konvoyuyla yola çıktık. Yolun yarısında konvoydan ayrıldık ve helikopter pistine gittik. Konvoydaki herkesin durumdan haberi vardı ve nişanlımın haberi olmadığı için tabiki konvoydan ayrıldığımızda şok oldu. Helikopter pistine ulaştığımızda ise şaşkınlığı iyice arttı. Ona sürprizimi açıkladığımda ise mutluluktan havalara uçtu.

Gelinlik ve damatlığımızla helikoptere bindik ve yine ilk seferki gibi İstanbul üzerinde çok güzel bir helikopter turu yaptık. Sonrasında ise düğün mekanımızın yanına alkışlar eşliğinde helikopterle indik. Ona yaptığım bu sürpriz karşısında nişanlım ilk seferki gibi çok mutlu olmuştu. Düğün günümüz için helikopter kiralama yaparak doğru bir karar almıştım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.