Helikopter Transferi

42 Yıllık geçmişe sahip Holding’in yeni fırsatlar yeni yatırım arayışları devam etmekte. Bu arayış içinde Deniz Uçağı satın almak var. Bozcaada, Gökçeada Bodrum gibi noktalara İstanbul’dan yolcu taşımacılığı yapmayı planlıyoruz. Bu sebeple Deniz Uçağı konusunda uzmanlaşmış Kanada’lılarla görüşmek için patron la beraber yola çıktık. Eskişehir’de Atatürk Havalimanına yaklaşık 6 Saatte gibi bir süre tuttu. Patron bu konuda çok heyecanlı, çocukluk hayalini gerçekleştirmek istiyor. Küçükken uçaklara çok ilgiymiş. Artık bu ilgi heyecandan mı olsa gerek Havalimanına girişte Pasaportları kontrol ederken pasaportunu Eskişehir’de ofiste unuttuğu fark etti. Hepimizin başından kaynar sular döküldü. Günde bir sefer olan Kanada’ya gidiyoruz. Üreticilerle randevular alınmış yani rezillik…

O pasaportun buraya gelmesi gerekti ama nasıl. Araçla 6 saat sürecek yolculuk bizim işimizi görmezdi. Aklıma daha önceden bir organizasyonda kullandığım helikopter geldi. Hemen  Helikopter Turlari firmasını aradım. Sağ olsun çok ilgi alakalı kişiler. Kendi helikopterlerinin İstanbul’da olduğunu söylediler, gidip gelmesinin de zaman kaybı olacağı için, tanıdıkları bir diğer kaptan’a ulaşarak Eskişehir’de bulunan helikopteri buldular. Bu sırada biz pasaportu motor kurye ile helikopter başına ulaştırdık ve inanmayacaksınız 50 Dk sonrasında pasaport elimizdeydi. Biraz pahalıya mal oldu fakat görüşmeleri kaçırmamız bize daha pahalıya gelecekti. Bu hızlı ve çözüm üreten servislerinden dolayı firmaya dönüşte bir hediye getirdim. Kendi filolarında olan Helikopterin maketini buldum ve onu götürdüm.

Sizinde bu şekilde acil işiniz olduğunda Helikopter’i kullanabilirsiniz. Pasaport gibi değerli evrakınız Helikopter Transfer’iyle 50 Dk Eskişehir’den Istanbul’a gelebiliyor bilginiz olsun..

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.