Helikopter Turları İstanbul

 

Helikopter Turları’na hoş geldiniz .

Helikopter Tur İstanbul , güzel İstanbul’umuzu  gezmeyi konforlu bir maceraya çevirmeyi hedefleyen bir firmadır.

Bildiğimiz gibi İstanbul tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış  ve değişik kültürlerin birlikte yoğrularak yaşadığı dünyanın sayılı kentlerinden birisi olmuştur. İstanbul bugün geçmişimizin mirası ve geleceğimizin emanetlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Helikopter Tur İstanbul firması olarak bizde İstanbul üzerinde  turlar düzenlemekteyiz. Özenle seçilen rotamız üzerinde şehrimizin belli başlı güzelliklerinizi izleyebilirsiniz. Düzenli olarak planladığımız helikopter turlarındaki klasik programımız İstanbul Boğazı, Boğaziçi köprüleri,Dolmabahçe Sarayı, Boğaz in inanılmaz güzellikteki yalıları KızKulesi, Beylerbeyi Sarayı, Marmara Denizi, Tarihi Yarımada, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Şişhane, Taksim, Levent üzerinde uçarak İstanbul’un doğal-tarihi ve modern güzelliklerinin tümünü birden izleme olanağı vermektedir .

Helikopter Tur İstanbul olarak yolcularımıza sunduğumuz hizmetler ise:

Halen Pazar günleri gerçekleştirdiğimiz ve koltuk satın alınarak katılabildikleri 15 dakikalık şehir turları ve Özel uçuşlarımızdır.

Yolcularımıza özel uçuş olarak gerçekleştirdiğimiz  turlarımız ,bu özel turlarımız   iki kişi  ya da 7 kişilik helikopterlerimizle yapılmakta olup yolcularımız özel anları unutulmaz kılmakta  olduğundan çok rağbet görmektedir. Özel turlarımız için istenirse ilave olarak transfer hizmeti ve uçuş esnasında kamera çekimi hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul’un güzelliklerini keşfederken daha önce yaşamadığımız bir macerayıda yaşamak isteyen bütün dostlarımızı helikopter Tur İstanbul’u denemeye davet ediyoruz .

 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.