Sevgilim dünyanın en güzel organizasyonunu ve sürprizini yaparak bana helikopterde evlilik teklifi etti. Bundan daha güzel bir evlilik teklifi olamazdı, helikopterde evlilik teklifi hayallerimin de ötesinde bir evlilik teklifiydi.

   Gökyüzünün sonsuzluğunda bir kuş gibi süzülürken helikopterde evlilik teklifi almam gerçek anlamda ayaklarımı yerden kesen bir teklif oldu. Sevgilim o gün bana bir sürprizi olduğunu söyledi ve buluştuktan sonra bir heliporta bir heliporta gittik. Bana sürprizinin helikopter turu olduğunu söyledi ama sürpriz sadece bu değilmiş, sürprizin içinde ayrıca evlilik teklifi varmış ☺️ İstanbul üzerinde yarım saatlik bir helikopter turu yapacağımızı söyledi. Daha önce yurtdışından gelen bir arkadaşı bu helikopter turuna katılmıştı ve sevgilime ne kadar güzel olduğunu anlatıp durduğu için sevgilim de ikimiz için bu helikopter turu organizasyonunu yaptığını söyledi.

Evlilik Teklifi

Tabi ki ben de sürpriz karşısında çok mutlu olmuş ve heyecanlanmıştım ama asıl sürpriz havada uçarken beni bekliyormuş.    Pistte bizi bekleyen helikoptere bindik ve helikopter yavaş yavaş havalandı. Sevgilim de ben de çok heyecanlıydık. Hatta sürprizi yapanın sevgilim olmasına rağmen nedense o benden daha heyecanlıydı. Neden bu kadar heyecanlı olduğu helikopterde evlilik teklifi edince ortaya çıktı . İkimizde helikopterle uçma deneyimini ilk defa yaşıyorduk ve gerçekten harika bir tecrübeydi. Tüm güzelliğiyle İstanbul ayaklarımızın altındaydı, uçağa göre o kadar alçaktan uçuyorduk ki neredeyse sokaklarda yürüyen insanları görebiliyorduk ve bu harikaydı.

İstanbul gerçekten bakmaya doyamacağımız bir güzellikteydi. Hele ki bu şehri bir helikopterin içinde sevgilimle elele gökyüzünden geziyor olmak çok romantikti. Sanırım turumuz başlayalı 15-20 dakika olmuştu ve merakla etrafı izlerken sevgilim elimi bırakıp cebinden birşey çıkardı. Gördüğüm manzaralar karşısında o kadar büyülenmiştim sevgilimin ne yaptığına bakmadım bile. Dikkatimi çekmek için yüzüğü gözümün önüne getirdi ve bana helikopterde evlilik teklifi etti. O kadar harika bir an ve atmosferdi ki zaman birkaç saniyeliğine  benim için durdu. Helikopterde evlilik teklifinin bu kadar romantik olabileceğini tahmin bile edemezdim. Ve tabi ki ben de muhteşem helikopterde evlilik teklifini kabul ettim ☺️

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.