İstanbul helikopter Turu Tel:+90 533 969 09 77

Zaman zaman iki çift vakit geçirirdik. Evde toplanıp sinema gecesi, yemek gecesi, alkol eşliğinde sohbet gecesi gibi aktiviteler düzenlerdik arkadaşımla. Genelde bu aktiviteleri de biz düzenlediğimiz için paso beylere laf ederdik. Monotonluktan bıkmamışlardı. Ta ki İstanbul Helikopter Tur büyüsüyle karşılaşana kadar.

Birgün beyler hazırlanın sürpriz var, dediler ve çıktık. Yol boyu soru yağmuruna tutmamıza rağmen asla tek kelime etmiyorlardı. En sonunda koca bir piste ulaştık. Ben ilk gördüğümde anlayamadım. Yani bizim bir helikoptere bineceğimiz ve üstelik dördümüzden başka kimsenin olmayacağı fikri beni çok şaşırtmıştı. Neyse içeriye geçtik ve havalanmaya başladı. Beylerin, nasıl etkinlik düzenledik ama bakışı gözlerinden okunuyordu. Tabi bizimde keyfimiz yerinde. Camdan dışarıya gözlerimiz çıkacak gibi bakıyorduk. Topkapının büyülü güzelliği, boğazın serin suları ışıl ışıl ışıldıyordu. Bazen o kadar alçaktan uçuyorduk ki tarihin içinde kayboluyorduk sanki. Yarım saat uçtuk. Sevgilime sarılıp bir öpücük kondurdum. Bu deneyim bana çok iyi gelmişti.

Uçuşumuz bittiğinde arkadaşımla ilk aklımıza gelen İstanbul Helikopter Tur neden bizim aklımıza gelmedi oldu. Kızlar en çok size sesleniyorum. Monotonluktan kurtulun ve kesinlikle İstanbul Helikopter Turu deneyimleyin.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.