Kız Kulesi

   Sevgililer günü helikopter turu, sevgilimin tam anlamıyla ayaklarını yerden kesen bir hediye oldu. Birlikte geçirdiğimiz en güzel, romantik ve keyifli anlardan biriydi. Sevgililer günü helikopter turu, sevgilim için gerçekten çok özel bir hediye olmuştu.

   Şiirlere konu olan bu muhteşem ve romantik şehri, sevgilimle birlikte gökyüzünden kuşbaşı izlemek tek kelimeyle nefes kesiciydi. Hele ki sevgilimin bu hediye karşısındaki şaşkınlığı ve sevinci, gördüğümüz manzaralar kadar mutluluk vericiydi. İyi ki sevgilime, sevgililer günü helikopter turunu hediye etmiştim. İkimiz için de ömür boyu hatırlayacağımız çok özel bir anı oldu.

Helikopter Turu

  Sevgilimin havacılığa çok ilgisi vardı ve pilot olmak istiyordu. Bu yüzden ilk aklıma gelen aslında uçuş simülasyonu hediye etmekti. Uçuş simülasyonu ile ilgili internette araştırma yaparken, karşıma sevgililer günü helikopter turuyla ilgili bilgiler çıktı ve dikkatimi çekti. Firmanın sitesine girip turlarla ilgili bilgileri inceledim ve daha önce gerçekleştirilen turların videolarını izledikten sonra tam anlamıyla hayran kaldım. Sevgilimin de çok hoşuna gideceğini ve simülasyondan çok daha güzel bir hediye olacağına karar verdim. Firmayı arayıp sevgililer günü helikopter turu ve fiyatlarıyla ilgili daha detaylı ilgili bilgi aldıktan sonra rezervasyonumuzu yaptırdım. Sevgililer günü helikopter turunda ayrıca sevgililere özel kalpli pasta ve uçuş boyunca helikopter içi kamera kaydı hediye ediyorlardı bu da çok hoş bir jestti.

Bize ikram edilecek olan pastanın üzerine sevgilim ve benim isimlerimizin yazılmasını istedim ve rezervasyonumuzla ilgilenen hanımefendi bu konuda da bana yardımcı oldu☺ Şansımıza da kış ayında olmamıza rağmen sevgililer gününde o kadar güneşli ve güzel bir hava vardı ki uçuş için mükemmel bir gündü. Uçuştan birkaç saat önce helikopter pistine gittim ve sevgilime telefon açıp arabamın bozulduğunu, yolda kaldığımı ve bulunduğum yerden gelip beni alması gerektiğini söyledim. Sevgilim geldiğinde onu helikoptere doğru götürdüm ve hediyesinin sevgililer günü helikopter turu olduğunu söyledim. Onun için gerçekten büyük bir sürpriz oldu. Büyük bir heyecanla helikoptere bindik ve müthiş keyifli dakikalar geçirerek, İstanbul üzerinde sevgilimle birlikte olağanüstü romantik bir tur gerçekleştirdik.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.