Helikopterle Dünya Turu

Dünya Turu herkesin hayalidir. Bir çoğumuz bunu sadece hayal eder, yaşadığı şehirden dışarıya çıkamaz. Bazısı da vardır sadece bu amaç için yaşar. Benim de yaşama amacım, para kazanma gayem Dünya Turuna çıkabilmek. Ama ben klasik bir tur hedeflemiyorum. Benim hedefimde gittiğim şehirlerde minimum konaklama yaparak şehri helikopterle görmek istiyorum. Bu istek bende Bursa’dan Istanbul’a helikopter ile gittiğim gün oluştu. Havadan Bursa’yı ve Istanbul’u görmek mükemmeldi. 25 Dk içinde Bursa’dan Istanbul’a geldim ve sadece 475 Tl verdim. Helikopterle Dünya Turu hayalimde ise gideceğim tüm şehirlerde helikopter bulamayacağım için yapacağım uçuşlar bütçemi çok zorlamayacaktır diye düşünüyorum.

Nereye Başvurmalı

www.helikopter-turlari.com internet sitesi üzerinden edindiğim bilgilerde bu doğrultuda. 38 Şehir gezeceğim bu şehirleri seçerken aralarında ulaşım imkanlarının fazla ve ucuz olmasını tercih ettim. Sponsor arayışımda devam ediyorum. Gezilerimde edindiğim bilgileri ve görselleri de kendi internet sitemde yayınlayacağım. Bakalım Helikopterle Dünya Turu’nu başarabilecekmiyim. Planlarıma göre tur için yaklaşık 5 ay gibi bir süre gerekli. Başlangıç için en uygun tarih ise yaz ayları olacak gibi… Önümde hazırlıklar için yaklaşık 3 ay var, sıkı çalışmaya devam. Bekle beni Helikopterle Dünya Turu, geliyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.