Helikopterle Evlilik Teklifi

Uzun bir dönemdir kız arkadaşıma evlilik teklifi etmenin zamanı gelmişti. Unutulmaz ve farklı bir teklif olmalıydı. Bu tarz işlerle uğraşan bir arkadaşımdan yardım istedim. Farklı enteresan işler yapmanın peşinde olan biridir. Benim içinde bir şeyler üretti gerçekten farklıydı. Kız arkadaşımla Helikopter Turu’na çıkacaktık ve bu tur esnasında helikopter ıssız bir noktada arızalanacak ve biz mecburi iniş yapacaktık. Orman içinde daha önceden hazırlanmış güzel bir yemek masası, keman ve flüt eşliğinde teklifimi yapacaktım. Plan mükemmeldi hazırlıkları tamamladım gerçi biraz pahalıya geldi ama ne yapalım hayatımızda bir defa olacak bir şey bunu unutulmaz hale getirmem gerekirdi. Pazar günü için tüm organizasyon hazırdı. Sabah buluştuk ve pistte gittik organizasyon tam istediğim gibi gidiyordu. Gerçi biraz şüpheleniyordu ama olsun herkes inanılmaz yardımcı oldu.

İstanbul üzerinde Helikopter’le Turumuzu tamamladık ve iniş yapacağı noktaya doğru ilerlerken bende terlemeye başlamıştım. İniş yaptık ve kaptan yola kadar yürümeniz gerekiyor dedikten sonra orman içine doğru ilerledik. Birden ağaçların arasından kemancı ve flütçü ortaya çıktılar ve o anda dizlerimin üzerine çökerek teklifimi yaptım. İnanılmaz güzel bir an oldu. Az ileride bizi bekleyen masada yemeğimizi yedik ve sonrasından yine bizi getiren helikopterle dönüş yaptık. Özel Helikopter Turu nu, müzisyenleri ve yemeği organize eden Ceyhun arkadaşıma teşekkür ederim. Helikopter Kiralama ve Helikopterle Evlilik teklifi için Ceyhun arkadaşıma ulaşmanızı tavsiye ederim. Mükemmel organizasyon.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.